- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Baklampa » LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V 500mm kabel
Baklampa Hö 215x100x55 med skylt- och backljus. Bajonettanslutning
1 108 kr inkl. moms886.40 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V Bajonettanslutning 5-pol, bakljus, bromsljus & blinkers
1 132 kr inkl. moms905.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V 500mm kabel
1 131 kr inkl. moms904.80 kr exkl. moms

- Baklykta LED till släpvagn
- VALERYD
- SCANDI-320
- Universal montering
- 12–30V
- LED
- Inklusive anslutning med fast kabel 1 m
- Funktioner: positionsljus, bromsljus och blinkljus
- 195x75x35 mm
- CC-mått 90 mm
- IP68
- Kontrollera alltid mått, anslutning och funktion före montering
Baklykta LED Valeryd SCANDI-320 Universal kabel till släpvagn
Denna LED-baklykta från VALERYD i SCANDI-320-serien är avsedd för universal montering på släpvagn och levereras med fast monterad kabel på 1 meter. Baklyktan fungerar med 12–30V elsystem och kombinerar positionsljus, bromsljus och blinkljus med dynamisk blinkers i ett kompakt utförande anpassat för trånga utrymmen.
Baklampa med dynamisk blinkers för tydlig signalering på släp
Baklampan ger tydlig ljussignalering vid inbromsning och riktningsändring, där den dynamiska blinkersfunktionen förbättrar uppmärksamheten i trafiken. Med kompakt format, låg strömförbrukning och robust konstruktion bidrar baklampan till säker och pålitlig släpvagnsbelysning i daglig användning.
I lager
Artikelnr:
3010240
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Baklampa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Fabrikat | Valeryd |
|---|---|
| Höjd | 75,00 mm |
| Har bromsljus | Ja |
| Har Blinkers | Ja |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Sida | Höger, Vänster |
| Volt | 12V, 24V, 30V |
| Godkännande | EMC |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Bredd | 35,00 mm |
| IP-Klass | IP68 |
| Lamptyp | LED |
| Har skyltbelysning | Nej |
| Har backljus | Nej |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| cc-mått | 90,00 mm |
| Orginalnummer | FT-320 LED DI |
| Har reflex | Nej |
| Längd | 195,00 mm |
| Material lins | Polykarbonat |
| Kabel längd | 1000 |
| Har dimljus | Nej |
| Har positionsljus | Ja |
| Weight | 0,350 kg |
| Kategori: | Baklykta LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.35 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Dimljus 78x68x40 röd med 45mm Kabel
518 kr inkl. moms414.40 kr exkl. moms

LED Dimljuslampa 75x75x33x ,2 , kabel 0,5m , 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
578 kr inkl. moms462.40 kr exkl. moms

LED Dimljuslampa 75x75x33x,2 , kabel 0,5m , ledad montering
664 kr inkl. moms531.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 70x200x40 12-24V, CC=90mm, med 90cm kabel 4-phase
840 kr inkl. moms672 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 99,5x93x39,5; 12-24V Bajonettanslutning (2-pack)
1 119 kr inkl. moms895.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä Ø95 12-24V färdljus, broms och blinkers
1 348 kr inkl. moms1 078.40 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö 240x140x55 12/24V reflex, skylt-, dim- och backljus. 90cm kabel
1 369 kr inkl. moms1 095.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 140×50,5 12-24V inkl. 1m kabel (2-pack)
1 494 kr inkl. moms1 195.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.