- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 100x60x14.5 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
LED Positionsljus Valeryd 110x75x30 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
212 kr inkl. moms169.60 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 118x72x30 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
166 kr inkl. moms132.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 100x60x14.5 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 100x60x14,5 mm
- CC-mått: 20 mm, 50 mm
- Reflex
- L-montage
- Kan endast monteras horisontellt
- E-nummer: E9 1611 02-IA
Positionsljus LED Valeryd Vit till släpvagn (12–30V)
Detta är ett vitt LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn. Produkten är avsedd för 12–30 V-system, har kabelanslutning med 0,45 m kabel och är utrustad med reflex samt L-montage.
LED-positionslykta med L-montage för stabil horisontell installation
Denna LED-positionslykta används som positionsljus på släpvagn och är avsedd för horisontell montering med L-fäste. Konstruktionen ger stabil infästning och LED-tekniken ger jämn ljusfunktion med låg underhållsnivå.
I lager
Artikelnr:
3156066
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 60,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Längd | 100,00 mm |
| cc-mått | 20,00 mm, 50,00 mm |
| Fabrikat | Valeryd |
| Kabel längd | 450 |
| Bredd | 14,50 mm |
| Lamptyp | LED |
| Orginalnummer | 014000685 |
| Färg | Vit |
| E-nummer | E9 1611 02-IA |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Volt | 12V, 24V, 30V |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,080 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.08 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 röd 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 62x62x27 gul med reflex 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.