- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
Reservglas passar till Aspöck Minipoint Baklampa 99x93x49
52 kr inkl. moms41.60 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 78x22x18 mm
- CC-mått: 58 mm
- E-nummer: E9 1526
Positionsljus LED Valeryd Vit till släpvagn (12–30V)
Detta är ett vitt LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten är avsedd för 12–30 V-system och har kabelanslutning med 0,45 m kabel.
Positionslykta för universell montering på släpvagn
Denna LED-positionslykta från VALERYD används vid universell montering på släpvagn och passar bra vid byte av en trasig eller sliten positionslykta.
I lager
Artikelnr:
3156005
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Kabel längd | 450 |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Fabrikat | Valeryd |
| Höjd | 22,00 mm |
| Lamptyp | LED |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Orginalnummer | 014000399, 014001059 |
| Bredd | 18,00 mm |
| Längd | 78,00 mm |
| cc-mått | 58,00 mm |
| E-nummer | E9 1526 |
| Färg | Vit |
| Volt | 12V, 24V, 30V |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,040 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.04 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 vit 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.