- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 96x65x33 röd med fäste CC=40mm, inkl. 450mm kabel
LED Positionsljus Valeryd 64x42x28 vit med fäste CC=40mm, 12-30V inkl. 450mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 113x42x34 röd med fäste 12-30V inkl. 450mm kabel
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 96x65x33 röd med fäste CC=40mm, inkl. 450mm kabel
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 100×63,3×53,2 mm
- CC-mått: 38 mm
Positionsljus LED Valeryd Röd till släpvagn (12–30V)
Detta är ett rött LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten är avsedd för 12–30 V-system och har kabelanslutning med 0,45 m kabel.
LED-positionslykta för stabil positionsbelysning på släpvagn
Denna LED-positionslykta används som positionsljus på släpvagn och ger jämn och driftsäker ljusfunktion vid daglig användning. LED-tekniken ger lång livslängd och minskar behovet av underhåll över tid.
I lager
Artikelnr:
3156089
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Fabrikat | Valeryd |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Lamptyp | LED |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Färg | Röd |
| Kabel längd | 450 |
| Längd | 100,00 mm |
| Volt | 12V |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Bredd | 53,20 mm |
| cc-mått | 38,00 mm |
| Höjd | 63,30 mm |
| Weight | 0,100 kg |
| Kategori: | Positionsljus LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.1 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
181 kr inkl. moms144.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Baklampa Vä 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.