- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 64x42x28 vit med fäste CC=40mm, 12-30V inkl. 450mm kabel
LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 vit med fäste CC=86mm, 12-30V inkl. 450mm kabel
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 96x65x33 röd med fäste CC=40mm, inkl. 450mm kabel
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 64x42x28 vit med fäste CC=40mm, 12-30V inkl. 450mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 100×63,3×53,2 mm
- CC-mått: 38 mm
Positionsljus LED Valeryd Vit till släpvagn (12–30V)
Detta är ett vitt LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten är avsedd för 12–30 V-system och har kabelanslutning med 0,45 m kabel.
LED-positionslykta med stabil ljusfunktion och lång livslängd
Denna LED-positionslykta används som positionsljus på släpvagn och ger en jämn och driftsäker ljusfunktion i daglig användning. LED-tekniken ger lång livslängd och bidrar till låg underhållsnivå över tid.
I lager
Artikelnr:
3156087
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Anslutningstyp | Kabel |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Fabrikat | Valeryd |
| Lamptyp | LED |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Kabel längd | 450 |
| Längd | 100,00 mm |
| Färg | Vit |
| Volt | 12V, 24V, 30V |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Bredd | 53,20 mm |
| cc-mått | 38,00 mm |
| Höjd | 63,30 mm |
| Weight | 0,100 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.1 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 78x22x18 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 vit 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 62x62x27 gul med reflex 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.