- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Sidomarkering » LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint I 119x75x18mm gul 24V med P&R 0,50m ASS1 Kabel
Kabel 7x1,5 60V
125 kr inkl. moms100 kr exkl. moms
Expander Knott/GSM 160
296 kr inkl. moms236.80 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint I 119x75x18mm gul 24V med P&R 0,50m ASS1 Kabel
497 kr inkl. moms397.60 kr exkl. moms
- Sidomarkeringsljus LED till släpvagn
- Aspöck
- Universell montering
- Integrerad reflex
- 24 V
- Kabelanslutning, 0,5 m P&R ASS1-kabel
- 119x75x18 mm
- CC-mått 30 mm, 50 mm
- IP6K9K
Sidomarkeringsljus LED Aspöck Unipoint 1 Gul 119x75x18 till släpvagn
Detta är ett LED-sidomarkeringsljus från Aspöck för släpvagn i utförandet Unipoint 1 med gult ljus. Produkten är avsedd för 24 V-system, har kabelanslutning med 0,5 m P&R ASS1-kabel och är utrustad med integrerad reflex. Ljuset har kapslingsklass IP6K9K och kan monteras på både höger och vänster sida.
Sidomarkeringslykta för släpvagn som ger tydlig sidovisning av fordonets kontur
Denna sidomarkeringslykta för släpvagn används för att göra fordonets sidokontur och placering lätt att uppfatta, även i utsatta och krävande miljöer. Den tydliga sidomarkeringen bidrar till bättre orientering för andra trafikanter vid exempelvis möten, omkörningar och körning i mörker.
I lager
Artikelnr:
3172001
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Sidomarkering, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 119,00 mm |
|---|---|
| Lamptyp | LED |
| Har reflex | Ja |
| IP-Klass | IP6K9K |
| Ljusfärg | Gul |
| Höjd | 75,00 mm |
| cc-mått | 30,00 mm, 50,00 mm |
| Sida | Höger, Vänster |
| Bredd | 18,00 mm |
| Kabel längd | 500 |
| Anslutningstyp | P&R ASS1 Kabel |
| Fabrikat | Aspöck |
| Färg | Svart |
| Orginalnummer | 31-2064-014 |
| Volt | 24V |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,130 kg |
| Kategori: | Sidomarkeringsljus LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.139 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
181 kr inkl. moms144.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 72x34x18 gul 12-30V inkl. 450mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.