- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Sidomarkering » LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint II 105x40mm gul med 2×2 pol. Superseal 0,40m kabel
Gasfjäder Arctic 18/8; 290/120 650N
593 kr inkl. moms474.40 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint I 119x44x18 gul med P&R 1,50 m direkt utgående kabel
612 kr inkl. moms489.60 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint II 105x40mm gul med 2×2 pol. Superseal 0,40m kabel
1 136 kr inkl. moms908.80 kr exkl. moms

- Sidomarkeringsljus LED till släpvagn
- Aspöck
- Universell montering
- Integrerad reflex
- 24 V
- Kabelanslutning, 0,4 m kabel med 2×2-pol Superseal-kontakter
- 105×40 mm
- CC-mått 50 mm
- IP6K9K
- ADR-godkänd
- E-godkännande E9-14096
Sidomarkeringsljus LED Aspöck Unipoint 2 Gul 105×40 till släpvagn
Detta är ett LED-sidomarkeringsljus från Aspöck för släpvagn i utförandet Unipoint 2 med gult ljus. Produkten är avsedd för 24 V-system, har kabelanslutning med 0,4 m kabel och 2×2-pol Superseal-kontakter samt är utrustad med integrerad reflex. Ljuset har kapslingsklass IP6K9K, är ADR-godkänt och kan monteras på både höger och vänster sida.
Sidomarkeringslykta för släpvagn anpassad för säker användning i krävande miljöer
Denna sidomarkeringslykta för släpvagn bidrar till att tydligt visa fordonets sidoposition och kontur, även vid transport i reglerade och utsatta miljöer. Med klar sidomarkering förbättras uppfattbarheten och orienteringen för andra trafikanter vid exempelvis möten, omkörningar och körning i mörker.
I lager
Artikelnr:
3172007
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Sidomarkering, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 105,00 mm |
|---|---|
| Lamptyp | LED |
| Har reflex | Ja |
| IP-Klass | IP6K9K |
| Ljusfärg | Gul |
| Kabel längd | 400 |
| ADR-Godkänd | Ja |
| Sida | Höger, Vänster |
| cc-mått | 50,00 mm |
| E-nummer | E9-14096 |
| Anslutningstyp | 2 superseal connector 2-pol |
| Höjd | 40,00 mm |
| Färg | Svart |
| Orginalnummer | 31-2464-034 |
| Volt | 24V |
| Weight | 0,150 kg |
| Kategori: | Sidomarkeringsljus LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.152 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 röd 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Vä 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.