- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED Varningsljus 132,2×28,2x28mm gul 1 m kabel
Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 875 kr inkl. moms2 300 kr exkl. moms
LED Varningsljus 132,2x28,2x28mm vit 1 m kabel
1 249 kr inkl. moms999.20 kr exkl. moms
LED Varningsljus 132,2×28,2x28mm gul 1 m kabel
1 249 kr inkl. moms999.20 kr exkl. moms

– LED Varniningslampa, Gul
– Erbjuder 6 belysningsprogram
– 6 OSRAM LED för exceptionell effektivitet.
– Dubbelt linssystem för fokuserat och riktat ljus.
– Märkbar ljussignal i svåra väderförhållanden, dag eller natt.
– Oöverträffad ljusstyrka.
– Anpassningsbara, certifierade ljusblixtar för användarvänlig inställning.
– Två synkroniseringsgrupper för strukturerade ljussignaler.
– Slagtåligt material och polykarbonatlampskärm för hållbarhet och motståndskraft mot skador och fukt.
– Mångsidig användning för transport, vägkonstruktion och assistans.
I lager
Artikelnr:
3110012
Kategorier: Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Ljusfärg | Gul |
|---|---|
| Effekt | 8 Watt |
| cc-mått | 120,00 mm |
| Anslutningstyp | Kabel |
| IP-Klass | IP68 |
| Material | Plast |
| Höjd | 28,20 mm |
| Fabrikat | Fristom |
| Volt | 12V, 24V, 30V, 36V |
| Godkännande | ECE, EMC |
| Typ av LED | OSRAM |
| Material lins | Polykarbonat |
| Lamptyp | LED |
| Kabel längd | 1000 |
| Antal dioder | 6 |
| ADR-Godkänd | Nej |
| Typ av fäste | Skruv |
| Bredd | 28,00 mm |
| Längd | 132,20 mm |
| Totallängd | 1000 mm |
| Färg | Svart |
| Mönster | Dubbel (alla), Dubbel (delad), Singel (alla), Singel (delad), Trippel (alla), Trippel (delad) |
| Weight | 0,130 kg |
| Kategori: | Blixtljus & varningsljus till släpvagn |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Stödhjul, komplett, 60 mm – för tyngre släp
799 kr inkl. moms639.20 kr exkl. moms

Stödben till släpvagn, komplett set (2st)
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.