- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Baklampa / bakljus för lastbilssläp » Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
LED Baklampa Vä 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms
LED Varningsljus 132,2x28,2x28mm gul 1 m kabel
1 249 kr inkl. moms999.20 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 875 kr inkl. moms2 300 kr exkl. moms

I lager
Artikelnr:
3012033
Kategorier: Baklampa / bakljus för lastbilssläp, Belysning för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 154,00 mm |
|---|---|
| Totallängd | 548 mm |
| Har positionsljus | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har Blinkers | Ja |
| cc-mått | 152,00 mm |
| ADR-Godkänd | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Volt | 24V |
| Orginalnummer | 25-6411-511 |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Sida | Höger |
| Fabrikat | Aspöck |
| Bredd | 85,00 mm |
| Har backljus | Ja |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Längd | 426,00 mm |
| Har reflex | Ja |
| Har dimljus | Ja |
| Anslutningstyp | Bajonett 7-pol. ASS2 |
| IP-Klass | IP54 |
| Weight | 1,9 kg |
| Kategori: | Bakljus & baklyktor till lastbil |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Aspöck Ecopoint I Hö 344x140x78mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Europoint I Vä 415x148x75mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 313 kr inkl. moms1 050.40 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Ecopoint I Vä 344x140x78mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 119 kr inkl. moms1 695.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint II Vä 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 563 kr inkl. moms2 050.40 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint II Vä 426x154x85mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. AMP
2 750 kr inkl. moms2 200 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Europoint II Vä 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 750 kr inkl. moms2 200 kr exkl. moms

Backlampa Aspöck Ecopoint Hö 487x135x79mm med kabelförskruvning, ASS2.1
2 984 kr inkl. moms2 387.20 kr exkl. moms

Backlampa Aspöck Ecopoint Vä 480x135x88mm med kabelförskruvning, ASS2.1
2 984 kr inkl. moms2 387.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.