- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navkåpa » Navkåpa Ø64x28mm passar till Knott
Navtätning 30x62x12
163 kr inkl. moms130.40 kr exkl. moms
Navkåpa Ø48x25mm passar till AL-KO
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø64x28mm passar till Knott
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø64x28mm passar till Knott
I lager
Artikelnr:
4010108
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navkåpa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Broms-ID | 16-1365, 20-2425/1, 20-2426/1, 20-2710, 20-2711, 520, 6A2145, 6A7719, RB 520, Schlegl 520, VG7-L, VGB 15-MV-M, VGB-MV, VGB13-M, W-234-RS |
|---|---|
| Fabrikat | AVONRIDE, KNOTT, SCHLEGL, WAP |
| Hjulbromsdimension | 160×35, 200×50, 230×40 |
| Fabrikat / Passar till | AVONRIDE, KNOTT, SCHLEGL, WAP |
| Diameter, ytter | 64,00 mm |
| Höjd | 28,00 mm |
| Orginalnummer | 1014-12874, 47151, 61-1014-12874, 901000, KAPPE7, KAPPE7-K, KAPPE7-VP |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Navkåpa till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.06 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.