- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navkåpa » Navkåpa Ø48x25mm passar till AL-KO
Navkåpa Ø64x28mm passar till Knott
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø52x26mm passar till Knott/Hahn/Nieper
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø48x25mm passar till AL-KO
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Kan förekomma i olika utföranden men funktionen är alltid densamma!
I lager
Artikelnr:
4010140
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navkåpa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Fabrikat | AL-KO, AVONRIDE, BPW, KNOTT |
|---|---|
| Hjulbromsdimension | 160×35, 160×40, 200×30, 200×35, 200×50, 230×40, 230×50, 230×60 |
| Broms-ID | 16-1365, 1625, 1635, 1636, 1636G, 1637, 1640, 2035, 2050, 2051, 2350, 2360, 811.061, 811.204, 811.213, 811.222, 811.225, 811.229, 811.230, 811.233, 811.285, 811.301, 811.302, 811.412, B 1000, B 1200, B 700-5, B 850, S 1635-6, S 1635-6 RASK, S 2003-5, S 2003-5 rask, S 2005-5, S 2005-5 rask, S 2304 SK, S 2304-2 RASK, SB 200, SB 230/S, SB230, SR 201, SR 202, SR 203, T022PS, T025PS, T026PS, T027PS, T028PS, T029PS, T036PS, T038PS, T039PS, T050PS, T051PS, T052PS, T053PS, T054PS, T067PS, T068PS, T069PS, T070PS, T071PS, T072PS, T073PS, T076PS, T077PS, T078PS, T084PS, T086PS, T087PS, T093PS, T095PS, T096PS, T098PS, T101PS, T102PS, T103PS, T106PS, T111PS, T112PS, T113PS, T114PS, T115PS, T119PS, T120PS, T123PS, T128PS, TSV118P, TSV119P, TSV136P, TSV139P, TSV140P, TSV143P, TSV150P, TSV151P, TSV154P, TSV155P, TSV176P, TSV177P, TSV178P, TSV185P, TSV186P, TSV191P, TSV194P, TSV195P, TSV198P, TSV199P, TSV203P, TSV204P, TSV205P, TSV206P, TSV210P, TSV211P, TSV212P, TSV213P, TSV214P, TSV215P, TSV216P, TSV217P, TSV218P, TSV219P, TSV221P, TSV223P, TSV225P, TSV231P, TSV232P, TSV236P, VG7-L |
| Fabrikat / Passar till | AL-KO, AVONRIDE, BPW, KNOTT |
| Diameter, ytter | 48,00 mm |
| Höjd | 25,00 mm |
| Orginalnummer | 03.211.01.08.0, 100321101080, 1014-10055, 2083990002, 422548, 61-1014-10055, 80154, KAPPE1, KAPPE1-A, KAPPE1-VP |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Navkåpa till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.06 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.