- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navkåpa » Navkåpa Ø42x26mm passar till BPW
Navkåpa Ø40x24mm passar till AL-KO
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø75x32mm plast passar till Ifor Williams (2-pack)
299 kr inkl. moms239.20 kr exkl. moms
Navkåpa Ø42x26mm passar till BPW
187 kr inkl. moms149.60 kr exkl. moms
Navkåpa Ø42x26mm passar till BPW
I lager
Artikelnr:
1342005
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navkåpa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Broms-ID | S 1635-6, S 1635-6 RASK |
|---|---|
| Fabrikat | BPW |
| Diameter, ytter | 42,00 mm |
| Höjd | 26,00 mm |
| Hjulbromsdimension | 160×35 |
| Orginalnummer | 03.211.01.06.0, 1014-11738, 61-1014-11738, 800042 |
| Fabrikat / Passar till | BPW |
| Weight | 0,020 kg |
| Kategori: | Navkåpa till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.02 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.