- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navkåpa » Navkåpa Ø40x24mm passar till AL-KO
Kronmutter M24x2,0
49 kr inkl. moms39.20 kr exkl. moms
Navkåpa Ø42x26mm passar till BPW
187 kr inkl. moms149.60 kr exkl. moms
Navkåpa Ø40x24mm passar till AL-KO
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Även för obromsat nav.
I lager
Artikelnr:
1340006
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navkåpa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Höjd | 24,00 mm |
|---|---|
| Orginalnummer | 1014-11526, 2381250003, 61-1014-11526, 80153, KAPPE9 |
| Broms-ID | 811.214, 811.240, 811.241, 811.285, 811.305, 811.328, 811.441 |
| Diameter, ytter | 40,00 mm |
| Fabrikat / Passar till | AL-KO |
| Weight | 0,020 kg |
| Kategori: | Navkåpa till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.02 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Hjulbult M12x1,5 -Splines Ø14,5mmx10mm -Gänglängd 30mm -total längd 46,5mm
57 kr inkl. moms45.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.