- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navkåpa » Navkåpa Ø52x26mm passar till Knott/Hahn/Nieper
Navkåpa Ø48x25mm passar till AL-KO
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø55x29mm passar till AL-KO Euro
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa Ø52x26mm passar till Knott/Hahn/Nieper
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
OBS. Denna artikel sitter på Bpw, Hahn, Knott och Peitz.
(Dessa kan behöva slipas).Kan förekomma i olika utföranden men funktionen är alltid densamma!
I lager
Artikelnr:
4010143
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navkåpa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Broms-ID | 150-5-529, 16-1369/1, 20-2425/1, 20-2426/1, 20-2710, 20-2711, 20-963, 20-963/1, 20-964, 20-964/1, 20-965, 20-965/1, 20-966/1, 25-2025, 25-2025/1, 25-2026, 25-4066, 25-4300, 25-4303, B 200-1, B 201-1, B 201-2, B 230-1, B 230-2, B 230-4, B 230-5, BA 200, BA 201-1, BA 202-1, BA 230-5, BAN 201/1, BAN 230/1, CC6200, CC6230, T001PS, T008PS, T009PS, T010PS, T011PS, T012PS, T013PS, T014PS, T023PS, T033PS, T045PS, TSV100P, TSV101P, TSV102P, TSV103P, TSV104P, TSV105P, TSV145P, TSV146P, TSV147P, TSV148P, TSV162P, TSV163P, TSV170P, TSV172P, TSV173P, TSV174P, TSV175P, TSV190P, TSV192P, TSV197P, TSV97P, TSV98P, TSV99P, VGB 10-M, VGB 18-MV, VGB 18-MVS, VGB 8-M, VGB-M, VOV10P, VOV51P, VOV52P, VOV53P, VOV76P, VOV77P, VOV7P, VOV8P, VOV9P |
|---|---|
| Fabrikat | AVONRIDE, BRADLEY, HAHN, KNOTT, NIEPER, SCHLEGL |
| Hjulbromsdimension | 200×30, 200×35, 200×50, 230×40, 250×40 |
| Fabrikat / Passar till | AVONRIDE, BRADLEY, HAHN, KNOTT, NIEPER, SCHLEGL |
| Diameter, ytter | 52,00 mm |
| Höjd | 26,00 mm |
| Orginalnummer | 1014-10768, 42843-1, 61-1014-10768, KAPPE4, KAPPE4-VP |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Navkåpa till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.06 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Hjulbult M12x1,5 -Splines Ø14,5mmx10mm -Gänglängd 30mm -total längd 46,5mm
57 kr inkl. moms45.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.