- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navkåpa » Navkåpa Ø55x29mm passar till AL-KO Euro
Navkåpa Ø52x26mm passar till Knott/Hahn/Nieper
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Påskjutsbussning 46x55x50 BPW/Peitz AER 15 // Hahn AB/ABR 13.3 K/15.3 K
438 kr inkl. moms350.40 kr exkl. moms
Navkåpa Ø55x29mm passar till AL-KO Euro
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Navkåpa för kompaktlager 39*72*37
I lager
Artikelnr:
4010144
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navkåpa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Broms-ID | 1636, 1636G, 1637, 1637R, 2051, 361-056-86, 361-060-86, 811.001, 811.002, 811.134, 811.135, 811.156, 811.157, 811.158, 811.159, 811.231, 811.237, 811.265, 811.267, 811.268, 811.294, 811.306, 811.307, 811.309, 811.310, 811.327, 811.333, B 1200-5, B 1200-6, B 1600-3, B 850-10, B 850-5, T067PS, T068PS, T069PS, T070PS, T084PS |
|---|---|
| Fabrikat | AL-KO |
| Hjulbromsdimension | 160×35, 200×50 |
| Fabrikat / Passar till | AL-KO |
| Diameter, ytter | 55,00 mm |
| Höjd | 29,00 mm |
| Orginalnummer | 1014-10240, 581197, 581197-VP, 61-1014-10240, 700.411, 80151, KAPPE2-A |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Navkåpa till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.06 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.