- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navtätning » Navtätning 3-delad
Breddmarkeringslykta Valeryd 113x42x34 vit/röd med fäste 12-30V
143 kr inkl. moms114.40 kr exkl. moms
Fästrem 130-145mm, PVC-Väv (2-pack)
35 kr inkl. moms28 kr exkl. moms
Navtätning 3-delad
174 kr inkl. moms139.20 kr exkl. moms
3-delad, 1 del genomskinlig.
I lager
Artikelnr:
4010109
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navtätning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Broms-ID | S 1635-6, S 1635-6 RASK, S 2005-5, S 2005-5 rask, T102PS |
|---|---|
| Hjulbromsdimension | 160×35, 200×50 |
| Fabrikat | BPW |
| Fabrikat / Passar till | BPW |
| Bredd | 9,50 mm |
| Diameter, inner | 30,00 mm |
| Diameter, ytter | 62,00 mm |
| Orginalnummer | 03.120 93.010, 800062, 80029, 80514, RALA873/3 |
| Weight | 0,050 kg |
| Kategori: | Navtätning till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.05 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.