- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Navtätning » Navtätning 35x62x7
Navtätning 25x52x5 passar till BPW/Peitz/Hahn
287 kr inkl. moms229.60 kr exkl. moms
Fjäder passar till Hahn plåthalva
50 kr inkl. moms40 kr exkl. moms
Navtätning 35x62x7
150 kr inkl. moms120 kr exkl. moms
Navtätning 35x62x7
I lager
Artikelnr:
4010064
Kategorier: Axel & hjulbroms, Navtätning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Broms-ID | S 2504-5, S 2504-5 RASK, S 2504-7, S 2504-7 RASK, T063PS, T075PS, T079PS, T094PS, T097PS, TSV221P |
|---|---|
| Hjulbromsdimension | 250×40 |
| Fabrikat | BPW |
| Fabrikat / Passar till | BPW, KNOTT |
| Bredd | 7,00 mm |
| Diameter, inner | 35,00 mm |
| Diameter, ytter | 62,00 mm |
| Orginalnummer | 09.120.00.00.1, 1013-10986, 61-1013-10986 |
| Weight | 0,020 kg |
| Kategori: | Navtätning till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.02 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Hjulbult M12x1,5 -Splines Ø14,5mmx10mm -Gänglängd 30mm -total längd 46,5mm
57 kr inkl. moms45.60 kr exkl. moms
Hjulbult M12x1,5 -Splines Ø13,6x7mm -Gänglängd 27,5mm -total längd 40mm
99 kr inkl. moms79.20 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.