- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Påskjut & kulkoppling » Reservdelar till påskjutsbroms » Bussning » Påskjutsbussning 35,5x42x56 GSM (bakre)
Påskjutsbussning 35,5x42x56 GSM (främre)
129 kr inkl. moms103.20 kr exkl. moms
Påskjutsbussning 44,5x50x50 GTA 1,3/1,7/2,1
438 kr inkl. moms350.40 kr exkl. moms
Påskjutsbussning 35,5x42x56 GSM (bakre)
129 kr inkl. moms103.20 kr exkl. moms
- Påskjutsbussning till släpvagn
- Passar GSM
- Placering: bakre
- Mått: 35,5 x 42 x 56 mm
- Främre bussning (2073001) har utgått
Påskjutsbussning GSM bakre 35.5x42x56 till släpvagn
Denna påskjutsbussning används som bakre bussning i påskjutsbromsen på släpvagn. Bussningen är avsedd för GSM påskjutsanordningar där korrekt passform är viktig för stabil funktion.
Påskjutsbussning för stabil och korrekt funktion
En fungerande bakre påskjutsbussning bidrar till minskat glapp och en jämnare rörelse i påskjutsanordningen, vilket ger trygg och stabil användning.
I lager
Artikelnr:
2073002
Kategorier: Bussning, Påskjut & kulkoppling, Reservdelar till påskjutsbroms, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Position | Bakre |
|---|---|
| Diameter, inner | 35,50 mm |
| Broms-ID | T130PS, T131PS, T132PS, T135PS |
| Diameter, ytter | 42,00 mm |
| Bredd | 56,00 mm |
| Längd | 56,00 mm |
| Orginalnummer | 1004-11317, 61-1004-11317 |
| Fabrikat / Passar till | GSM |
| Weight | 0,040 kg |
| Kategori: | Bussningar till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.04 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Handtag till handbromsspak AL-KO, svart/röd plast AL-KO, ny design 2012
244 kr inkl. moms195.20 kr exkl. moms
Påskjutsbussningsats 35×42,5×40 passar till AL-KO 30S 60S/2 90S/3 1996-
310 kr inkl. moms248 kr exkl. moms
Påskjutsdämpare passar till OMC 0 – 750 Kg 8mm 300202
872 kr inkl. moms697.60 kr exkl. moms

Påskjutsdämpare passar till OMC 750 – 1300 Kg 10mm 301158
989 kr inkl. moms791.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.