- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Positionsljus » Positionsljus Aspöck/Sim/Talmu 110x41x28 vit med reflex
Gasfjäder Arctic 15/6; 135/50 400N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Sidomarkeringslykta Aspöck/Sim/Talmu 110x41x28
99 kr inkl. moms79.20 kr exkl. moms
Positionsljus Aspöck/Sim/Talmu 110x41x28 vit med reflex
99 kr inkl. moms79.20 kr exkl. moms
- Positionsljus till släpvagn
- Passar Aspöck, SIM och Talmu
- 12 V
- Glödlampa ingår ej
- Kabelanslutning
- Funktioner: positionsljus och reflex
- Mått: 110x41x28 mm
- Passande glödlampa: 3049001
- Kontrollera alltid montering, anslutning och funktion före montering
Positionsljus Aspöck Vit till släp (12V)
Vitt positionsljus för släpvagn som passar Aspöck-, SIM- och Talmu-system. Lampan är avsedd för 12 V och har funktionerna positionsljus och reflex. Anslutning sker via kabel och yttermåtten är 110x41x28 mm. Glödlampa ingår ej, passande glödlampa är artikelnummer 3049001.
Positionslykta för SIM, Talmu och Aspöck-system
Denna positionslykta används för tydlig positionsmarkering på släpvagnar med Aspöck-, SIM- och Talmu-system. Den är lämplig som ersättning när befintlig belysning behöver bytas för att säkerställa god synlighet i trafiken.
I lager
Artikelnr:
3150001
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 41,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Har reflex | Ja |
| Bredd | 28,00 mm |
| Längd | 110,00 mm |
| Fabrikat | Aspöck, Sim, Talmu |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Orginalnummer | 614650301480000B |
| E-nummer | E17 02348, E17 02745, E4 0212287, E4 12287 |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Färg | Vit |
| Volt | 12V |
| cc-mått | 45,00 mm |
| Anslutningstyp | F1 kontakt, Kabel, P&R Kabel |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK, SIM, TALMU |
| Ringtyp | u-fäste |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Positionsljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.064 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Komplett belysning sats med lampor och kablage, 4,5 m
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms

Komplett belysning sats med lampor och kablage, 6,7m
2 390 kr inkl. moms1 912 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.