- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Positionsljus » Positionsljus passar till Aspöck Flexipoint 64x42x28 med fäste
Gasfjäder Arctic 15/6; 240/100 400N
475 kr inkl. moms380 kr exkl. moms
Schackel M8 rak galvaniserad (2-pack)
45 kr inkl. moms36 kr exkl. moms
Positionsljus passar till Aspöck Flexipoint 64x42x28 med fäste
182 kr inkl. moms145.60 kr exkl. moms
- Positionsljus till släpvagn
- Passar Aspöck Flexipoint
- 12 V
- Glödlampa ingår ej
- Funktioner: positionsljus och reflex
- Mått: 64x42x28 mm
- Kontrollera alltid montering, anslutning och funktion före montering
Positionsljus Aspöck Flexipoint Vit till släp (12V)
Vitt positionsljus för släpvagn anpassat för Aspöck Flexipoint-system. Lampan är avsedd för 12 V och har funktionerna positionsljus och reflex. Levereras med fäste för enkel montering. Yttermåtten är 64x42x28 mm och glödlampa ingår ej.
Positionslykta för Aspöck Flexipoint-system
Denna positionslykta är avsedd för släpvagnar med Aspöck Flexipoint-system och bidrar till god synlighet vid körning i mörker och dåliga väderförhållanden. Den lämpar sig väl som ersättning när befintlig positionsbelysning behöver bytas.
I lager
Artikelnr:
3150012
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har bajonettanslutning | Nej |
|---|---|
| Höjd | 42,00 mm |
| Färg | Vit |
| cc-mått | 30,00 mm |
| Orginalnummer | 014000359, 10509, 68216512207 |
| Längd | 64,00 mm |
| Sida | Höger, Vänster |
| Bredd | 28,00 mm |
| Lamptyp | Glödlampa |
| E-nummer | E9 1475 |
| Volt | 12V |
| Fabrikat | Aspöck |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,090 kg |
| Kategori: | Positionsljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.096 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.