- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Ajba Ear Vä 160×220
Stickpropp adapter LED 13-7 pol. plast
465 kr inkl. moms372 kr exkl. moms
Reservglas Ajba Hö 140x235
174 kr inkl. moms139.20 kr exkl. moms
Reservglas Ajba Ear Vä 160×220
161 kr inkl. moms128.80 kr exkl. moms
Reservglas Ajba Ear Vä 160×220
I lager
Artikelnr:
3120030
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| E-nummer | E9 025466 |
|---|---|
| Längd | 160,00 mm |
| Fabrikat | Ajba |
| Bredd | 17,00 mm |
| Höjd | 220,00 mm |
| Sida | Vänster |
| Fabrikat / Passar till | AJBA |
| Weight | 0,200 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.2 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Reservglas Ajba Baklampa Hö/Vä 108x103x14 trekammarlykta (till 3010036)
51 kr inkl. moms40.80 kr exkl. moms
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.