- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Ajba Vä 140×235
Reservglas Ajba Hö 140x235
174 kr inkl. moms139.20 kr exkl. moms
Reservglas Vä 238x138 till 3010070, 3010140, 3010142
236 kr inkl. moms188.80 kr exkl. moms
Reservglas Ajba Vä 140×235
174 kr inkl. moms139.20 kr exkl. moms
Reservglas Ajba Vä 140×235
I lager
Artikelnr:
3120033
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 235,00 mm |
|---|---|
| Bredd | 16,00 mm |
| Höjd | 140,00 mm |
| E-nummer | E9 5386 |
| Fabrikat | Ajba |
| Sida | Vänster |
| Fabrikat / Passar till | AJBA |
| Weight | 0,200 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.2 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms

Komplett belysning sats med lampor och kablage, 7polig kontakt
1 090 kr inkl. moms872 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.