- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Aspöck Europoint II Hö/Vä 426x154x66mm
Sidorulle Ø120mm, Hål Ø15mm, 1000 kg
218 kr inkl. moms174.40 kr exkl. moms
Bromswire Premium fyrkantsögla passar till GSM/GKN 1050/1315
498 kr inkl. moms398.40 kr exkl. moms
Reservglas Aspöck Europoint II Hö/Vä 426x154x66mm
1 438 kr inkl. moms1 150.40 kr exkl. moms

I lager
Artikelnr:
3125000
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Bredd | 66,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Längd | 426,00 mm |
| Höjd | 154,00 mm |
| Fabrikat | Aspöck |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,440 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.444 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Reservglas Ajba Baklampa Hö/Vä 108x103x14 trekammarlykta (till 3010036)
51 kr inkl. moms40.80 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.