- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Aspöck/Sim/Talmu positionsljus 110×41 vit med reflex
Kulmutter lång M10
42 kr inkl. moms33.60 kr exkl. moms
Reservglas Aspöck/Sim/Talmu sidomarkeringslykta 110x41
87 kr inkl. moms69.60 kr exkl. moms
Reservglas Aspöck/Sim/Talmu positionsljus 110×41 vit med reflex
93 kr inkl. moms74.40 kr exkl. moms
– Reservglas till Aspöck/Sim/Talmu
– Vit med reflex
– Längd 110mm
– Höjd 41mm
– Bredd 29mm
– 1 styck
– Passar till 3150001
I lager
Artikelnr:
3130001
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Bredd | 29,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Längd | 110,00 mm |
| Fabrikat | Aspöck, Sim, Talmu |
| Höjd | 41,00 mm |
| Orginalnummer | 18-8185-017, 614050301480010B |
| E-nummer | E17 02348, E17 02745, E4 0212287, E4 12287 |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK, SIM, TALMU |
| Weight | 0,040 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.044 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms

Komplett belysning sats med lampor och kablage, 4,5 m
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms

Komplett belysning sats med lampor och kablage, 6,7m
2 390 kr inkl. moms1 912 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.