- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Jokon Baklampa 283x135x60 med reflex (till 3010071 & 3010072)
Adapter Aspöck/Fristom från bajonett till lös kabel, 6-pol vänster/höger, 1m kabel (2-pack)
195 kr inkl. moms156 kr exkl. moms
Hjulbult M12x1,5 till Hahn/BPW. Splines Ø17x8mm. Gänglängd 26mm. Totallängd 41,5mm (5-pack)
216 kr inkl. moms172.80 kr exkl. moms
Reservglas Jokon Baklampa 283x135x60 med reflex (till 3010071 & 3010072)
730 kr inkl. moms584 kr exkl. moms

E1-1206
I lager
Artikelnr:
3120071
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Bredd | 60,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Fabrikat | Jokon |
| Längd | 283,00 mm |
| Höjd | 135,00 mm |
| E-nummer | E1 1206, E1021206 |
| Orginalnummer | 19.0060.100 |
| Fabrikat / Passar till | JOKON |
| Weight | 0,260 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.26 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Reservglas passar till Aspöck Flexipoint positionsljus 65x44x25 (till 3150012)
98 kr inkl. moms78.40 kr exkl. moms
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms

Komplett belysning sats med lampor och kablage, 4,5 m
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.