- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Jokon Baklampa Vä 200x130x56 med triangelreflex och skyltbelysning. (till 3010052)
Reservglas Ø141 (till 3010097 och 3010098)
66 kr inkl. moms52.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 118x60x30 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
166 kr inkl. moms132.80 kr exkl. moms
Reservglas Jokon Baklampa Vä 200x130x56 med triangelreflex och skyltbelysning. (till 3010052)
324 kr inkl. moms259.20 kr exkl. moms
– Reservglas för Jokon baklampa
– Vänster sida
– Passar utförande från maj 2009 och framåt.
Utrustad med triangelreflex och skyltbelysning.
I lager
Artikelnr:
3120152
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 200,00 mm |
|---|---|
| Fabrikat | Jokon |
| Höjd | 130,00 mm |
| Bredd | 56,00 mm |
| Orginalnummer | 014000861, 1193-13337, 19.0070.110, 61-1193-13337, E2-06061 |
| Sida | Vänster |
| Fabrikat / Passar till | JOKON |
| Weight | 0,120 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.12 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.