- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas passar till Jokon Ear Hö 220x175x53
Reservglas passar till Jokon Ear Vä 220x175x53
231 kr inkl. moms184.80 kr exkl. moms
Reservglas Baklampa Vä 238x138x55 med dimljus (till 3010086)
232 kr inkl. moms185.60 kr exkl. moms
Reservglas passar till Jokon Ear Hö 220x175x53
231 kr inkl. moms184.80 kr exkl. moms
Reservglas passar till Jokon Ear Hö 220x175x53
I lager
Artikelnr:
3120046
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 175,00 mm |
|---|---|
| Fabrikat | Jokon |
| Bredd | 53,00 mm |
| Längd | 220,00 mm |
| E-nummer | E9 1547, E9 1980 |
| Sida | Höger |
| Orginalnummer | 1193-13224, 61-1193-13224 |
| Fabrikat / Passar till | JOKON |
| Weight | 0,240 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.24 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Komplett belysning sats med lampor och kablage, 4,5 m
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms

Komplett belysning sats med lampor och kablage, 6,7m
2 390 kr inkl. moms1 912 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.