- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Chassidelar och tillbehör » Skärm » Skärm Enkel » Skärm plast B200 H335 L706, 13-14 tum
Lyftögleskruv, DIN580, WLL 1,8t, M24
138 kr inkl. moms110.40 kr exkl. moms
Skärm plast B200 H370 L703
395 kr inkl. moms316 kr exkl. moms
Skärm plast B200 H335 L706, 13-14 tum
469 kr inkl. moms375.20 kr exkl. moms
Skärm plast B200 H335 L706, 13-14 tum
I lager
Artikelnr:
6560001
Kategorier: Chassidelar och tillbehör, Skärm, Skärm Enkel, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Fälgdimension (tum) | 13”-14” |
|---|---|
| Material | Plast |
| Bredd | 200,00 mm |
| Höjd | 335,00 mm |
| Orginalnummer | 1258624 |
| Längd | 706,00 mm |
| Weight | 0,900 kg |
| Kategori: | Skärm Enkel |
Ytterligare information
| Vikt | 0.9 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Skärm galvaniserad plåt B220 H390 L760
619 kr inkl. moms495.20 kr exkl. moms

Skärm plast B200 H335 L720, 13-14 tum
682 kr inkl. moms545.60 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt B200 H345 L660
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt 700x340x197 mm
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt B200 H390 L760
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.