- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Chassidelar och tillbehör » Skärm » Skärm Enkel » Skärm plast B200 H370 L703
Skärm plast B200 H335 L706, 13-14 tum
469 kr inkl. moms375.20 kr exkl. moms
Fästkrok metall till lastnät med popnit (10-pack)
243 kr inkl. moms194.40 kr exkl. moms
Skärm plast B200 H370 L703
395 kr inkl. moms316 kr exkl. moms
Skärm plast B200 H370 L703
I lager
Artikelnr:
6569010
Kategorier: Chassidelar och tillbehör, Skärm, Skärm Enkel, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Material | Plast |
|---|---|
| Fälgdimension (tum) | 13”-14” |
| Bredd | 200,00 mm |
| Längd | 703,00 mm |
| Höjd | 370,00 mm |
| Weight | 0,900 kg |
| Kategori: | Skärm Enkel |
Ytterligare information
| Vikt | 0.9 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Skärm galvaniserad plåt B220 H390 L760
619 kr inkl. moms495.20 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt B200 H390 L760
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt B200 H415 L750
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt 750x390x217 mm
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms

Skärm plast B240 H390 L900, 14-15 tum
994 kr inkl. moms795.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.