- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 1000 kg
Trappsteg, hopfällbar 380x260x176mm
433 kr inkl. moms346.40 kr exkl. moms
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 2000 kg
362 kr inkl. moms289.60 kr exkl. moms
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 1000 kg
212 kr inkl. moms169.60 kr exkl. moms
I lager
Artikelnr:
6510410
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Maxbelastning | 1000 kg |
|---|---|
| Bredd | 77,60 mm |
| Längd | 1016,00 mm |
| Inner längd | 61,30 mm |
| Bredd för öppning | 25,00 mm |
| Säkerhetsklass | 4:1 |
| Weight | 0,540 kg |
| Kategori: | Krokar |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Spännband, 6 meter, med spännare 2000 kg
WT Trailer Släpvagnslås


Recensioner
Det finns inga recensioner än.