- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 2000 kg
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 1000 kg
212 kr inkl. moms169.60 kr exkl. moms
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 3000 kg
449 kr inkl. moms359.20 kr exkl. moms
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 2000 kg
362 kr inkl. moms289.60 kr exkl. moms
I lager
Artikelnr:
6510411
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Maxbelastning | 2000 kg |
|---|---|
| Bredd | 92,00 mm |
| Längd | 114,00 mm |
| Inner längd | 67,00 mm |
| Bredd för öppning | 26,50 mm |
| Säkerhetsklass | 4:1 |
| Weight | 0,830 kg |
| Kategori: | Krokar |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Spännband, 6 meter, med spännare 2000 kg
Hjul 185R14C 8pr 104/102N LL Green-Max Winter Dubb
1 790 kr inkl. moms1 432 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar P 252, 252 x 132 invändigt mått på släp


Recensioner
Det finns inga recensioner än.