- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Kablar och kontakter för lastbilssläp » Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 3m kabel
Backspegel 161x113,5mm
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Reservglas Aspöck Ecopoint II Hö 350x135mm
1 048 kr inkl. moms838.40 kr exkl. moms
Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 3m kabel
827 kr inkl. moms661.60 kr exkl. moms

– Totallängd 3m
– 7-polig bajonettanslutning
– Passar ASS2-system
Denna högersidesadapter från Aspöck är robust, lätt att installera och idealisk för att säkerställa en pålitlig anslutning på din släpvagn.
I lager
Artikelnr:
3064003
Kategorier: Belysning för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Kablar och kontakter för lastbilssläp, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Höger |
|---|---|
| Anslutningstyp | Bajonett 7-pol. ASS2 |
| Totallängd | 3000 mm |
| Fabrikat | Aspöck |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,360 kg |
| Kategori: | Kabel |
Ytterligare information
| Vikt | 0.365 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Bajonettkontakt Aspöck till ASS2 2 pol. Invändig och utvändig låsning
615 kr inkl. moms492 kr exkl. moms

Adapter Aspöck Vä gul 7-pol. till ASS2 3m kabel
827 kr inkl. moms661.60 kr exkl. moms

Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 5m kabel
1 085 kr inkl. moms868 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar till Standard 250


Recensioner
Det finns inga recensioner än.