- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Baklampa / bakljus för lastbilssläp » Baklampa Aspöck Europoint I Vä 415x148x75mm reflex, dimljus med kabelförskruvning
Baklampa Aspöck Europoint I Vä 415x148x75mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 313 kr inkl. moms1 050.40 kr exkl. moms
Bromsbackset 160x35 till Knott axelsats
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Europoint I Vä 415x148x75mm reflex, dimljus med kabelförskruvning
1 369 kr inkl. moms1 095.20 kr exkl. moms

Funktioner: bromsljus, dynamisk blinkers, reflexreflektorer/reflex, Dimbaklykta, Backljus
Innehåller ej glödlampor
I lager
Artikelnr:
3012026
Kategorier: Baklampa / bakljus för lastbilssläp, Belysning för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 415,00 mm |
|---|---|
| Fabrikat | Aspöck |
| Har backljus | Ja |
| Har dimljus | Ja |
| Har reflex | Ja |
| Bredd | 75,00 mm |
| Volt | 24V |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Orginalnummer | 25-5100-501 |
| Höjd | 148,00 mm |
| Sida | Vänster |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| ADR-Godkänd | Ja |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har positionsljus | Ja |
| IP-Klass | IP54 |
| Weight | 1,3 kg |
| Kategori: | Bakljus & baklyktor till lastbil |
Ytterligare information
| Vikt | 1.371 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Baklampa Aspöck Miniled II 150x59x20mm Blinkers med 0,50m lednings kabel
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Ecopoint I Hö 344x140x78mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Ecopoint I Vä 344x140x78mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 119 kr inkl. moms1 695.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Ecopoint II Vä 428x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 125 kr inkl. moms1 700 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint III Vä 400x153x88mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2.1
2 494 kr inkl. moms1 995.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm dimljus, 7 pol. ASS2.1
2 619 kr inkl. moms2 095.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 688 kr inkl. moms2 150.40 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint III Hö 400x153x88mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2.1
5 625 kr inkl. moms4 500 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.