- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Aspöck Multipoint 2 Hö 240x140x52 Skyltbel på sidan, reflex. Bajonett 5-pol.
Baklampa Aspöck Multipoint Hö 240x140x52 reflex, skyltbelysning. Bajonettansl. 4(5)pol.
465 kr inkl. moms372 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 2 Hö 240x140x52 Skyltbel på sidan, backljus, reflex. Kabelgenomföring
466 kr inkl. moms372.80 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 2 Hö 240x140x52 Skyltbel på sidan, reflex. Bajonett 5-pol.
399 kr inkl. moms319.20 kr exkl. moms
- Baklykta Aspöck Multipoint 2
- Höger sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 5-pol
- Funktioner: triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers och skyltbelysning
- 240x140x52 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Aspöck Multipoint 2 Höger Bajonettanslutning till släpvagn
Baklykta från Aspöck för höger sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 5-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers och skyltbelysning. Måtten är 240x140x52 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagnsbelysning och säker körning
Baklampan är en väsentlig del av släpvagnens bakre belysning och bidrar till god synlighet och säkerhet för släpvagnen i trafiken. Baklampan används för bakre signalering och hjälper till att göra släpvagnen tydligt synlig för andra trafikanter. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
I lager
Artikelnr:
3010024
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har positionsljus | Ja |
|---|---|
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Har dimljus | Nej |
| Har reflex | Ja |
| Längd | 240,00 mm |
| Bredd | 52,00 mm |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Orginalnummer | 014000314, 014000326, 10641, 1163-12946, 24-7200-007, 61-1163-12946, 68247200007 |
| E-nummer | E9 1071, E9 1072, E9 1087, E9 1094 |
| Fabrikat | Aspöck |
| Höjd | 140,00 mm |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Volt | 12V |
| Anslutningstyp | Bajonett 5-pol. |
| Sida | Höger |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Weight | 0,560 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.56 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Radex 5001S Vä 190x100x60 med skyltbelysning och dimljus
299 kr inkl. moms239.20 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Vä 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
324 kr inkl. moms259.20 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.