- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Aspöck Multipoint Hö 240x140x52 reflex, skyltbelysning. Bajonettansl. 4(5)pol.
Bromswire Premium nippel, hylsa 18mm 1530/1740
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 2 Hö 240x140x52 Skyltbel på sidan, reflex. Bajonett 5-pol.
399 kr inkl. moms319.20 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint Hö 240x140x52 reflex, skyltbelysning. Bajonettansl. 4(5)pol.
465 kr inkl. moms372 kr exkl. moms
- Baklykta Aspöck Multipoint
- Höger sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 4(5)-pol
- Funktioner: triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers och skyltbelysning
- 240x140x52 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Aspöck Multipoint Höger Bajonettanslutning till släpvagn
Baklykta från Aspöck för höger sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 4(5)-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers och skyltbelysning. Måtten är 240x140x52 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagn och säker bakre belysning
Baklampan är en viktig del av släpvagnens bakre belysning och bidrar till god synlighet och säkerhet i trafiken. Baklampan används för signalering och bakre belysning på släpvagn och hjälper till att uppfylla säkerhetskrav vid körning. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
I lager
Artikelnr:
3010016
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har positionsljus | Ja |
|---|---|
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Har bromsljus | Ja |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Sida | Höger |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Volt | 12V |
| Har reflex | Ja |
| Fabrikat | Aspöck |
| Anslutningstyp | Bajonett 4(5)-pol. |
| E-nummer | E9 5099 |
| Orginalnummer | 014000302, 014000302-VP, 014000312, 10094, 1163-12888, 61-1163-12888 |
| Bredd | 52,00 mm |
| Längd | 240,00 mm |
| Höjd | 140,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Weight | 0,560 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.56 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Hö/Vä 108x103x52 tvåkammarlykta, kabelgenomföring på baksidan
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Vä 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och backljus. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms

Delbetalning från
Recensioner
Det finns inga recensioner än.