- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » Blinkers- & Positionsljus 99,7x92x7x30 gul/vit , bajonett 3(5)pol , CC=45mm
Reservglas Humbaur Hö 250x155x15 (till 3018009)
840 kr inkl. moms672 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 242x28x29 vit fiberoptik 12-30V inkl. 450mm kabel
320 kr inkl. moms256 kr exkl. moms
Blinkers- & Positionsljus 99,7x92x7x30 gul/vit , bajonett 3(5)pol , CC=45mm
520 kr inkl. moms416 kr exkl. moms

- Kombinationslykta LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- Positionsljus och blinkers
- 12 V
- Anslutning: bajonett 3(5)-pol
- 99,7×92,7×30 mm
- CC-mått: 45 mm
- Ljusfärg: vit (positionsljus), gul (blinkers)
- Linsmaterial: polykarbonat
- IP-klass: IP68
- Godkännande: EMC
Kombinationslykta LED Valeryd Bajonett 3(5)-pol 99,7×92,7×30
Detta är en LED-kombinationslykta från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten har funktion för både positionsljus och blinkers, är avsedd för 12 V-system och ansluts via bajonett 3(5)-pol.
Kombinationslykta med positionsljus och blinkers med bajonettanslutning
Denna LED-kombinationslykta används på släpvagn och kombinerar positionsljus och blinkers i en kompakt och tålig enhet. Bajonettanslutningen ger snabb och säker montering, medan LED-tekniken ger snabb responstid, lång livslängd och låg underhållsnivå även i krävande miljöer.
I lager
Artikelnr:
3150021
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Höger, Vänster |
|---|---|
| Material lins | Polykarbonat |
| Godkännande | EMC |
| Bredd | 30,00 mm |
| Ljusfärg | Gul, Vit |
| IP-Klass | IP68 |
| Längd | 99,70 mm |
| Höjd | 92,70 mm |
| Färg | Svart |
| cc-mått | 45,00 mm |
| Anslutningstyp | Bajonett 3(5)-pol. |
| Volt | 12V |
| Fabrikat | Fristom |
| Lamptyp | LED |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Arbetstemperatur | –40°C to +55°C |
| Har reflex | Nej |
| Har Blinkers | Ja |
| Weight | 0,150 kg |
| Kategori: | Positionsljus LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.15 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 78x22x18 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.