- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M5 » Gasfjäder Arctic 15/6; 120/40 300N
Gasfjäder Arctic 15/6; 120/40 275N
313 kr inkl. moms250.40 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 120/40 325N
313 kr inkl. moms250.40 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 120/40 300N
313 kr inkl. moms250.40 kr exkl. moms
Newton – 300N
Totallängd – 120mm
Ihoptrycktlängd – 90mm
Slaglängd – 40mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Totallängd – 120mm
Ihoptrycktlängd – 90mm
Slaglängd – 40mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8006-0120-0300
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M5, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Gängmått för gasfjäder | M5 |
|---|---|
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 120 mm |
| Newton | 300 N |
| Orginalnummer | 082 309, 485 5DH, 6810031, ST 082 309, ST 485 5DH |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 90 mm |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M5 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.06 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.