- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Hjulbroms » Bromssköld » Gummiplugg 12mm till skölden BPW/Knott 160×35 – 250×40 + 300×60 (2-pack)
Gummiplugg 10mm till skölden AL-KO (2-pack)
46 kr inkl. moms36.80 kr exkl. moms
Navtätning 42,85x63,50x9,52 passar till Knott/Avonride
97 kr inkl. moms77.60 kr exkl. moms
Gummiplugg 12mm till skölden BPW/Knott 160×35 – 250×40 + 300×60 (2-pack)
31 kr inkl. moms24.80 kr exkl. moms
- Gummiplugg till släpvagn
- Passar BPW och Knott
- För bromssöld
- Innerdiameter 12 mm
- Passar bromsdimensioner 160×35, 250×40 och 300×60 mm
- 2 pack
Gummiplugg BPW/Knott bromssöld 12 mm 2 pack till släpvagn
Gummiplugg avsedd för bromssöld på släpvagn. Pluggen har innerdiameter 12 mm och används för att täta öppningar i bromssölden på bromssystem från BPW och Knott.
Tätning som skyddar bromskomponenter
Gummipluggen bidrar till att skydda bromskomponenter mot smuts och fukt, vilket kan bidra till bibehållen funktion och längre livslängd vid normal användning av släpvagn.
I lager
Artikelnr:
1135101
Kategorier: Axel & hjulbroms, Bromssköld, Hjulbroms, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Diameter, inner | 12,00 mm |
|---|---|
| Broms-ID | 16-1365, 16-1369/1, 20-2425/1, 20-2426/1, 20-2710, 20-2711, 20-963, 20-963/1, 20-964, 20-964/1, 20-965, 20-965/1, 20-966/1, 20,32-1647, 202425/1 Ifor, 25-2026, S 1635-6, S 1635-6 RASK, S 1704-7, S 1704-7 RASK, S 2005-5, S 2005-5 rask, S 2005-7, S 2005-7 RASK, S 2035-7, S 2035-7 RASK, S 2304-7, S 2304-7 RASK, S 2504-5, S 2504-5 RASK, S 2504-7, S 2504-7 RASK, VGB13-M |
| Fabrikat | AVONRIDE, BPW, IFOR WILLIAMS, KNOTT |
| Hjulbromsdimension | 160×35, 170×40, 200×30, 200×35, 200×50, 203×40, 230×40, 250×40 |
| Orginalnummer | 70049, 80589, A7831 |
| Fabrikat / Passar till | AVONRIDE, BPW, IFOR WILLIAMS, KNOTT |
| Weight | 0,005 kg |
| Kategori: | Bromssköld till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.005 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Bromssköldspaket höger, Knott 200×50, för fastsvetsning, kompaktlager, centrumhål Ø 45 mm
1 884 kr inkl. moms1 507.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.