- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Baklampa / bakljus för lastbilssläp » LED Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm dimljus, 7 pol. ASS2.1
LED Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 688 kr inkl. moms2 150.40 kr exkl. moms
Spännbandsset Hjulsurrning 38mm. Längd 3m. 1500 kg (daN)
610 kr inkl. moms488 kr exkl. moms
LED Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm dimljus, 7 pol. ASS2.1
2 619 kr inkl. moms2 095.20 kr exkl. moms

Bakljuset är LED. Övriga har glödlampor.
I lager
Artikelnr:
3012011
Kategorier: Baklampa / bakljus för lastbilssläp, Belysning för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 154,00 mm |
|---|---|
| Fabrikat | Aspöck |
| Har positionsljus | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har Blinkers | Ja |
| cc-mått | 152,00 mm |
| ADR-Godkänd | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Volt | 24V |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Orginalnummer | 25-6410-501 |
| Har dimljus | Ja |
| Lamptyp | LED |
| Har backljus | Ja |
| Sida | Höger |
| Anslutningstyp | Bajonett 7-pol. ASS2.1 |
| Längd | 426,00 mm |
| Har reflex | Ja |
| Bredd | 85,00 mm |
| IP-Klass | IP54 |
| Weight | 1,8 kg |
| Kategori: | Belysning för lastbilssläp |
Ytterligare information
| Vikt | 1.839 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Aspöck Europoint I Hö 415x148x75mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Europoint Vä 423x143x74mm med kabelförskruvning, utan glödlampor
1 538 kr inkl. moms1 230.40 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint III Vä 400x153x88mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2.1
2 494 kr inkl. moms1 995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Europoint III Hö 400x153x88mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2.1
2 494 kr inkl. moms1 995.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint III Hö 400x153x88mm, 7 pol. ASS2.1 med 4×2 pol. ASS2
2 494 kr inkl. moms1 995.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint II Vä 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 563 kr inkl. moms2 050.40 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint III Hö 400x153x88mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2.1
5 625 kr inkl. moms4 500 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Ecoled Vä 350×131,81x71mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
5 875 kr inkl. moms4 700 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.