- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Chassidelar och tillbehör » Övrigt » LED Innerbelysning fyrkantig 76×76 guld
LED Innerbelysning fyrkantig 76x76 silver
406 kr inkl. moms324.80 kr exkl. moms
Innerbelysning 135x80x26 vit med tryckknapp
130 kr inkl. moms104 kr exkl. moms
LED Innerbelysning fyrkantig 76×76 guld
406 kr inkl. moms324.80 kr exkl. moms
LED Innerbelysning fyrkantig 76×76 guld
I lager
Artikelnr:
3050007
Kategorier: Chassidelar och tillbehör, Elsystem och belysning, Övrigt, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Fabrikat | Fristom |
|---|---|
| IP-Klass | IK03, IP68 |
| Volt | 12V, 24V, 30V, 36V, 9V |
| Godkännande | CE, EMC |
| Antal dioder | 4 |
| Färg | guld |
| Effekt | 3 Watt |
| Längd | 76,00 mm |
| Lamptyp | LED |
| Bredd | 26,00 mm |
| Färgtemperatur | 3500K |
| Material lins | Polykarbonat |
| Effektiv lumen | 140 |
| Arbetstemperatur | –40°C to +55°C |
| Höjd | 76,00 mm |
| Ljusfärg | Vit |
| Weight | 0,100 kg |
| Kategori: | Innerbelysning |
Ytterligare information
| Vikt | 0.1 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Stödben till släpvagn, komplett set (2st)
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms

Hjul 155/80R13 84N Friktion (Dubbfritt)
1 390 kr inkl. moms1 112 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar till Standard 250


Recensioner
Det finns inga recensioner än.