- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Aspöck Monopoint II Ø38x29mm vit 12/24V med 3,50m lednings kabel
Reservglas Baklampa Vä 238x138x55 med backljus, (till 3010089)
204 kr inkl. moms163.20 kr exkl. moms
LED Breddmarkeringslykta Valeryd 175x170x45 vit/röd 12-30V inkl. 400 mm kabel, höger
314 kr inkl. moms251.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Aspöck Monopoint II Ø38x29mm vit 12/24V med 3,50m lednings kabel
712 kr inkl. moms569.60 kr exkl. moms

- Positionsljus LED till släpvagn
- Passar Aspöck Monopoint 2
- Universell montering
- 12/24 V
- Kabelanslutning, 3,5 m kabel
- Ø38×29 mm
Positionsljus LED Aspöck Monopoint 2 Vit till släpvagn (12/24V)
Detta är ett vitt LED-positionsljus från Aspöck i Monopoint 2-serien för släpvagn med universell montering. Produkten är avsedd för 12/24 V-system och har kabelanslutning med 3,5 m kabel.
Positionslykta för Monopoint 2-system med lång kabel
Denna LED-positionslykta används vid universell montering på släpvagn och passar Monopoint 2-system. Den långa kabeln gör installationen smidig även vid placering längre från anslutningspunkt.
I lager
Artikelnr:
3152011
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Volt | 12V, 24V |
|---|---|
| Lamptyp | LED |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Bredd | 29,00 mm |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Sida | Höger, Vänster |
| Färg | Vit |
| Fabrikat | Aspöck |
| Kabel längd | 3500 |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,240 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.24 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
181 kr inkl. moms144.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 röd 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.