- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Sidomarkering » LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint I 119x44x18mm gul 24V med P&R 1,50m ASS1 Kabel
LED Backljus 99,7x92,7x30 , bajonett 2(5)pol , 12V , 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
Lyftöglemutter, DIN582, WLL 0,34t, M12
43 kr inkl. moms34.40 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Aspöck Unipoint I 119x44x18mm gul 24V med P&R 1,50m ASS1 Kabel
515 kr inkl. moms412 kr exkl. moms

- Sidomarkeringsljus LED till släpvagn
- Aspöck
- Universell montering
- Integrerad reflex
- 24 V
- Kabelanslutning, 1,5 m P&R ASS1-kabel
- 119x44x18 mm
- CC-mått 70 mm
- IP6K9K
Sidomarkeringsljus LED Aspöck Unipoint 1 Gul 119x44x18 till släpvagn
Detta är ett LED-sidomarkeringsljus från Aspöck för släpvagn i utförandet Unipoint 1 med gult ljus. Produkten är avsedd för 24 V-system, har kabelanslutning med 1,5 m P&R ASS1-kabel och är utrustad med integrerad reflex. Ljuset har kapslingsklass IP6K9K och kan monteras på både höger och vänster sida.
Sidomarkeringslykta för släpvagn som ger klar visuell vägledning längs sidan
Denna sidomarkeringslykta för släpvagn hjälper till att göra fordonets sidokontur och placering tydlig för omgivande trafik. Med tydlig sidomarkering förbättras orienteringen och överblicken vid exempelvis möten, omkörningar och körning i mörker.
I lager
Artikelnr:
3172003
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Sidomarkering, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 119,00 mm |
|---|---|
| Lamptyp | LED |
| Kabel längd | 1500 |
| Har reflex | Ja |
| IP-Klass | IP6K9K |
| Ljusfärg | Gul |
| Orginalnummer | 31-2004-034 |
| Sida | Höger, Vänster |
| Bredd | 18,00 mm |
| cc-mått | 70,00 mm |
| Anslutningstyp | P&R ASS1 Kabel |
| Höjd | 44,00 mm |
| Färg | Svart |
| Fabrikat | Aspöck |
| Volt | 24V |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,170 kg |
| Kategori: | Sidomarkeringsljus LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.17 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 102x36x17 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 röd 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Vä 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.