- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Aspöck/Saw/Talmu Röd 110x41x28
Påskjutsbussning 44,5x50x50 GTA 1,3/1,7/2,1
438 kr inkl. moms350.40 kr exkl. moms
Reservglas passar till Aspöck Minipoint Baklampa 99x93x49
52 kr inkl. moms41.60 kr exkl. moms
Reservglas Aspöck/Saw/Talmu Röd 110x41x28
58 kr inkl. moms46.40 kr exkl. moms
Passar till 3150008
I lager
Artikelnr:
3120029
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 110,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger, Vänster |
| Fabrikat | Aspöck, SAW, Talmu |
| Höjd | 41,00 mm |
| Orginalnummer | 18-8185-027 |
| Bredd | 28,00 mm |
| E-nummer | E4 0212288 |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK, SAW, TALMU |
| Weight | 0,040 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.04 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.