- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Jokon Baklampa Hö 155x60x45
Reservglas Jokon Baklampa Vä 155x60x45
249 kr inkl. moms199.20 kr exkl. moms
Breddmarkeringslykta Jokon Sida Rödvit 90x40x40 SSLV
212 kr inkl. moms169.60 kr exkl. moms
Reservglas Jokon Baklampa Hö 155x60x45
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
Reservglas Jokon Baklampa Hö 155x60x45
I lager
Artikelnr:
3120039
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 155,00 mm |
|---|---|
| Sida | Höger |
| Fabrikat | Jokon |
| Höjd | 60,00 mm |
| Bredd | 45,00 mm |
| Orginalnummer | 014000808, 61190023121 |
| E-nummer | E1 01559, E1 02559, E1 53329 |
| Fabrikat / Passar till | JOKON |
| Weight | 0,080 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.08 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.