- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas Jokon Baklampa Vä 155x60x45
Reservglas Aspöck Minipoint
116 kr inkl. moms92.80 kr exkl. moms
Reservglas Jokon Baklampa Hö 155x60x45
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
Reservglas Jokon Baklampa Vä 155x60x45
249 kr inkl. moms199.20 kr exkl. moms
E1-01559; E1-0153329
I lager
Artikelnr:
3120038
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 155,00 mm |
|---|---|
| Sida | Vänster |
| Fabrikat | Jokon |
| Höjd | 60,00 mm |
| Bredd | 45,00 mm |
| Orginalnummer | 014000806, 19.6023.111, 61190023111 |
| E-nummer | E1 01559, E1 02559, E1 53329 |
| Fabrikat / Passar till | JOKON |
| Weight | 0,080 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.08 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.