- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Reservglas » Reservglas vänster Hella till 3010080
LED Backljus 75x75x33,2 , Superseal Connector 0,5m , 12V , ledad montering
664 kr inkl. moms531.20 kr exkl. moms
Reservglas höger Hella till 3010081
312 kr inkl. moms249.60 kr exkl. moms
Reservglas vänster Hella till 3010080
289 kr inkl. moms231.20 kr exkl. moms
Reservglas Hella till 3010080
I lager
Artikelnr:
3120180
Kategorier: Belysning, Elsystem och belysning, Reservglas, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Bredd | 51,00 mm |
|---|---|
| Längd | 158,00 mm |
| Orginalnummer | 014000624, 9EL118700-001 |
| Fabrikat | Hella |
| Höjd | 64,00 mm |
| Sida | Vänster |
| Fabrikat / Passar till | HELLA |
| Weight | 0,150 kg |
| Kategori: | Lyktglas till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.15 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Reservglas passar till Aspöck Flexipoint positionsljus 65x44x25 (till 3150012)
98 kr inkl. moms78.40 kr exkl. moms
Komplett belysning sats med lampor och kablage, 6,7m
2 390 kr inkl. moms1 912 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.