- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Hjulbult » Hjulbult M12x1,5 till Peitz/Avonride. Splines Ø14,5x8mm. Gänglängd 27mm. Totallängd 43mm (5-pack)
Belysningstestare 7-pol, 12V anslutning
358 kr inkl. moms286.40 kr exkl. moms
Hjulbult M12x1,5 Universal. Gänglängd 25mm. Totallängd 43mm. Nyckelvidd 19mm, (4-pack)
158 kr inkl. moms126.40 kr exkl. moms
Hjulbult M12x1,5 till Peitz/Avonride. Splines Ø14,5x8mm. Gänglängd 27mm. Totallängd 43mm (5-pack)
216 kr inkl. moms172.80 kr exkl. moms
M12x1,5. Splines Ø14,5x8mm. Gänglängd 27mm. Total längd 43mm
Materialstyrka: 8.8 (Peitz/Avonride)
I lager
Artikelnr:
4010010
Kategorier: Axel & hjulbroms, Hjulbult, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Fabrikat | BPW, PEITZ |
|---|---|
| Broms-ID | EBG 10 U, EBG 12 U, EBG 8.5 U, R160-76, R234-76, T057PS, T058PS, T059PS, T060PS, T061PS, T090PS, T091PS, T121PS, T122PS, TSV142P, TSV152P, TSV200P, TSV201P, TSV222P, TSV229P |
| Hjulbromsdimension | 160×35, 230×40 |
| Fabrikat / Passar till | AVONRIDE, BPW, PEITZ |
| Kulbult, bultlängd | 27,00 |
| Längd | 43,00 mm |
| Materialstyrka | 8,80 |
| Orginalnummer | 100329600120, 1026-10785, 61-1026-10785 |
| Weight | 0,240 kg |
| Kategori: | Hjulbult till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.24 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.